Sizin En Değerlinize ..
Hakkımızda

25 yıllık tecrübesi ile Gümş Bebe markası altında kurulan VİNA BABY kumaş kalitesi, kansorejen içermeyen maddeler ve boya özelliikleri ile paslanmaz çıt çıtları sayesinde bebeğinizin hassas ciltlerine zarar vermeyen sağlıklı ve doğal mteryaller ile hijyenik üretim gerçekleştirmetedir. Türkiye'nin tüm illerine ve Dünyanın çeşitli ülkelerine gönderdiği ürünleri ile özellikle ihraacat konusunda ekonomiye katkısı ve ülkemizin kaliteli üretim konusundaki başarıları hakkında çeşitli Dünya ülkelerinde Türkiiye'yi temsil etmektedir.

VİNA BABY; Teknolojiyi üretim ve pazarlama alanında da kullanarak sektöründe sağladığı inovatif bir bakış açısı ile kendini sürekli içinde bulunduğu dönemin şartlarına göre organize edip, gerek model tasarımları gerekse üretim ve baskı teknolojilerineki kalitesi ile öncelikle ulusal daha sonra da kürel çapta mark olmak için çallışmalaını sürdürmektedir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et